UAB VARIMONTA Klaipėdos padalinys buvo įsteigtas 1996 m. ir jau daugiau kaip 25 metus užsiima pramonės įrenginių ir siurblių remontu Klaipėdoje. Per tiek laiko mūsų meistrai įgyjo didelę patirtį remontuojant įvairaus tipo siurblius bei mechaninius įrenginius. Mes puikiai žinome aukštus mūsų užsakovų kokybės reikalavimus, todėl kokybiškai atliktas darbas yra esminis mūsų sėkmės garantas.


Paslaugos:

Vizualinis įrenginių defektų ir gedimų identifikavimas

Atliekame įrenginių defektavimą užsakovo objekte arba, jei leidžia galimybės, mūsų dirbtuvėse. Mūsų patyrę meistrai kruopščiai ir kokybiškai atlieka įrenginių apžiūrą ir nustato gedimų bei defektų priežastį bei pasiūlo būdus kaip juos sutvarkyti.


Mechaniniai įvairių pramonės įrenginių remonto darbai

Atliekame mechaninius pramonės įrenginių ir mechanizmų remonto darbus Klaipėdoje: transporterių, magnetinių transporterių ir konvejerių remonto darbus bei jų komponentų pakeitimą ir gamybą; greiferių, skreperių, reaktorių kapitalinius remontus; maišyklių, orapūčių, smulkintuvų ir kitų įrenginių remonto darbus.


Įvairaus tipo siurblių remontas ir jų komponentų pakeitimas ir gamyba

Siurblių remontas – tai viena iš pagrindinių UAB VARIMONTA Klaipėdos padalinio veiklų. Mūsų meistrai atlieka išcentrinių, krumpliaratinių, stūmoklinių – plunžerinių ir kt. siurblių, skirtų naftos ir chemijos produktams, vandeniui ir nuotekoms, remontą. Keičiame: riebokšlius, sandariklius, guolius, slydimo guolius, krumpliaračius, gumines movas, įvores, tarpines, devėjimosi žiedus ir kt. Remontuojame ir centruojame velenus.


Elektros variklių (mechaninė dalis) ir kitų mechanizmų remonto darbai

Remontuojame elektros variklių mechaninę dalį. Atliekame siurblių, vibracinių variklių, kranų, telferių ir kitų elektros variklių remontą. Taip pat rotorių ir reduktorių remontą, guoliavečių atstatymą, siurblių su varikliu agregavimą. Esant poreikiui, elektros variklių pervyniojimo paslaugas atliekame per mūsų partnerius.


Visų rūšių metalų apdirbimas tekinimo, frezavimo, gręžimo ir pjovimo staklėmis

Nestandartinių metalo gaminių tekinimas, frezavimas, gręžimas vienetiniais ir serijiniais kiekiais pagal kliento pateiktus brėžinius ar pavyzdžius. Nuo paprastų iki aukšto sudėtingumo gaminių gamyba iš juodo ir nerūdijančio plieno, bronzos, plastiko ir kt. Užsakymus atliekame iš savo arba užsakovo medžiagų.

Suvirinimo darbai suvirinimo elektrodais – MMA (111), pusautomačiu – MIG/MAG (135/136) ar TIG (141) būdu.

Pramonės įrenginių ir siurblių remontas Klaipėdoje.


Mūsų darbų kokybę įvertino:

Mus rasite:

+370 615 39390
klaipeda@varimonta.lt
Minijos g. 169O, Klaipėda, LT-94287


UAB „VARIMONTA“
Įmonės kodas: 166705179
PVM kodas: LT667051716
Banko sąskaita: LT12 7044 0600 0000 9000